Par mums

 2005.gadā, pētot tirdzniecības piedāvājumu Latvijā, nonācām pie secinājuma, ka pieejamais piekabju sortiments nav pietiekmi plašs un nevar apmierināt visas prasības, kas rodas potenciālajam pircējam, ņemot vērā viņa darba un atpūtas dažādās īpatnības. Tāpēc tika nodibināta SIA "Aidava", kas par savas darbības pamatmērķi izvirzīja radīt tādu piekabju tirdzniecības piedāvājumu, kas katram cilvēkam radītu iespēju iegādāties savām prasībām un iespējām piemērotāko piekabi. 

 

Jaunumi

Kopš 2008.gada SIA "Aidava" ir poļu piekabju ražotājkompānijas "Rydwan" oficiālais tirdzniecības pārstāvis Latvijā.

 

 

 

     Par pasūtīšanu

     Ir iespējams iegādāties visas mājas lapā redzamās piekabes. Ja piekabes pašlaik nav pārdošanā, tās iespējams pasūtīt iemaksājot drošības naudu. Par paredzamajiem piegādes termiņiem un drošības naudas apmēru Jūs informēs darbinieki tirdzniecības vietās vai sazvanoties pa kontaktos norādītajiem tālruņa numuriem.

      Piekabēm mājas lapā norādītas pamatkomplektācijas cenas ar PVN. Ja vēlaties, papildus Jūs interesējošai piekabei iespējams par papildus samaksu pasūtīt arī piekabes pārsegu, dažādu augstumu piekabes tentus, atbalstus, vinčas un citu papildaprīkojumu.